» 
»
 

Kördüğüm 31. Bölüm fragmanında sırlar aralanıyor! 20 Ekim FOX'da

Fox TV ekranlarında soluk soluğa izlenen Kördüğüm 31. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kördüğüm yeni bölüme saatler kala nefesler tutuldu. 20 Ekim'de izleyicisi ile buluşacağı yeni bölümde Ali Nejat'ı neler bekliyor? Son bölüm özeti ve yeni gelişmeler detaylarda...

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye'nin üstlendiği, Saadet Işıl Aksoy, İbrahim Çelikkol, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ'un başrollerini paylaştığı Kördüğüm 31. bölüm fragmanında neler oluyor? Kördüğüm'ün bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Ali Nejat parmaklıklar arkasından çıkıp, özgürlüğe kavuşuyor. Naz'ı öldürenin kim olduğunu öğrenmek için Ali Nejat harekete geçiyor. Avukat Nihan'ın bulduğu deliller ile Ali Nejat artık serbesttir. Fakat onun dışarıda olması Murat'ı rahatsız eder. Enver Bey ise Ali Nejat'ın hapse girmesinin ardında Murat'ın olduğundan neredeyse emindir.

Avukat Nihan, Naz'ın ölmeden önce son görüştüğü kişinin Süreyya Hanım olduğu bilgisine ulaşır. Süreyya Hanım'ın gerçekte kim olduğu ise herkeste büyük şok etkisi yaratacaktır. Neslihan artık kendisini sürekli rahatsız eden Murat'tan aşırı derecede bunalmıştır. Enver Bey ise Melisa'nın kendisine yalan söylediğini anlamış ve Melisa'nın peşine düşmüştür. Aylar geçtikten sonra evine yeniden dönen Gökçe ise bebeğine Cahide Hanım'ın baktığını görünce şok olur.

Kördüğüm son bölümde Ali Nejat, bütün okların kendisini göstermesi ile hapse girmiştir. Hapse giren Ali Nejat, oğlu Kaan'ı Feyza'ya emanet etmiştir. Tarık Bey'in felçi ve konuşamıyor olmasını fırsat bilen Murat, ona baskı yapmaya devam etmiştir. Enver Bey, yanında çalışmak için çabalayan Melisa'yı işe alacaktır.

 Ancak Enver Bey, Melisa'nın gerçek kimliğini bilmez. Öte yandan Naz'ın ölüm haberini alan Süreyya Hanım ise şoka girmiştir. Süreyya, artık sırların yüzünden Naz'ın öldüğünü ve kendi hayatının da tehlike de olduğunu anlamıştır.

Kördüğüm 31. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda haber detaylarındaki yerini alacaktır. Yeni gelişmeleri sizler için takipteyiz...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *