» 
»
 

Kördüğüm final 31. bölümde sır perdeleri aralanıyor

Fox TV ekranlarında reytingleri alt üst eden dizi Kördüğüm 31. bölüm fragmanı yayınlandı. Kördüğüm yeni bölümde bütün sırlar gün yüzüne çıkıyor. Ali Nejat, Tarık Karasu'nun öz babası olmadığını öğreniyor. Öte yandan Murat'ı nasıl bir son bekliyor olacak? Kördüğüm final bölümü gelişmeleri detaylarda.

Yapımcılığını en büyük yapım şirketlerinden biri olan Endemol Shine Türkiye'nin üstlendiği başrollerinde İbrahim Çelikkol, Saadet Işıl Aksoy, Alican Yücesoy gibi isimlerin yer aldığı Kördüğüm final bölümünde neler olacak. Kördüğüm'ün yeni bölümüne saatler kala gözler Fox TV ekranlarına çevrildi. Kördüğüm'de felçli olduğu için Murat'ın ptikolojik işkencelerine maruz kalan ve Murat'ın bütün karanlık işlerini bilen Tarık Karasu, Murat'tan intikam alacak. Öte yandan senelerdir hiç kimsenin bilmediği sır perdesi de nihayet aranacak. Kördüğüm'deki kördüğümler artık çözülüyor...

Kördüğüm son final bölümünde, seneler önce terk ettiğini ve sonra da hayatını kaybettiği annelerini bir anda karşılarında gören Feyza ile Ali Nejat, duydukları gerçekler karşısında şok geçirirler. Ancak Süreyya olarak zorla hastaneye yatırılan Muazzez, tüm gerçekleri gün yüzüne çıkarmaya hazırdır.

Hep beraber köşke gierler ve kaybettiği yıllarını, çocuklarından ayrı kaldığı tüm geçmişinin hesabını sormaya karar verir. Muazzez Hanım'ın kimliğini öğrendiği için düğüne çeyrek kala öldürülen ve cinayet suçunu Ali Nejat'ın üzerine atan katil isim ise herkesi şoke edecektir. Kördüğüm bomba gibi bir final bölümü ile bu akşam Fox TV ekranlarında saat 20.00'da yayınlanacaktır.

Murat, olayların dışında kalmış ve hiç beklemediği bir yerden büyük bir darbe almıştır. Herkese sinsi sinsi kötü planlar yapan Murat, artık hak ettiğini bulacak ve kendisini bekleyen hazin sona layık kalacaktır. Enver Bey ise gayrimeşru olan ve seneler sonra karşısına çıkan kızını öğrenecek midir? Tarık Bey, yıllar sonra ansızın karşısına çıkan Muazzez'i gördüğünde ne tepki verecektir?

Gökçe ise Genco'nun evlenme teklifine ne cevap verecek? Umut, Gökçe'nin bebeğini sahiplenecek mi? Feyza, tüm bu olanlara rağmen Murat'a aşık olmaya devam mı edece? Yoksa onun gerçek yüzünü görecek midir? Kördüğüm yeni bölümü heyecanla bekleniyor...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *