» 
»
 

Kördüğüm yeni sezon 27. bölümünde herkesi bekleyen kötü sürpriz!

Fox Tv ekranlarının nefes nefese izlenen dizisi Kördüğüm yeni sezona bomba gibi bir bölümle geliyor. Kördüğüm 27. bölümünde neler olacak? Naz, Nejat ile ilgili tüm gerçekleri öğreniyor mu? Kördüğüm'de bu akşam neler olacak? Son bölüm özeti ile detaylarda...

Kördüğüm yeni sezona bomba gibi dönüyor. Ekranlara kısa bir ara veren Kördüğüm 27. bölümü ile bu ajkşam Fox Tv'de izleyicileri ile buluşacak. Kördüğüm'ün yeni bölümünde neler yaşanacak? Naz, Nejat'ın sırlarını mı öğreniyor? Ali Nejat ile Naz evlilik hazırlıkları içerisinde iken Ali Nejat'ın Eylül'e olan hislerinin tam olarak bitmemiş olması kafasını karıştırır. Naz'ın tesadüfler doğrultusunda öğrendikleri hem kendi hayatını hem de herkesi tehlikeye atar. Hapiste olan umut'un ise tek kurtuluş yolu Neslihan'dır. Ancak Umut'u hapisten çıkaracak teklifi kabul ederse Neslihan, onu kaybetmiş olacaktır. Neslihan, Umut'un özgürlüğü için ondan vazgeçek mi? Umut'un demir parmaklıkların ardına düştüğü günden beri Gökçe'ye de kimse ulaşamaz. Herkes merakla beklerken Genco'nun aklına gelen fikir tüm dengeleri değiştirecektir.

Kördüğüm 27. bölümü ile bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kördüğüm'ün yeni fragmanı yayınlandığı anda haber detaylarındaki yerini alacaktır. Kördüğüm'ün son bölümünde neler olmuştu? Gökçe'ye şiddet uygulayan Emre'nin bir anda ölmesinden dolayı Genco ve Umut tutuklanmıştır.

Bu herkes için adeta bir felakettir. Naz ise umut'u yalnız bırakmak istemez. Ancak bu durum Neslihan'ı oldukça rahatsız eder. Naz ne yapacağını artık bilmemektedir. Ali Nejat ise Eylül'ün gelişinin sonrasında çok değişmiş ve onunla gitgide yakınlaşmıştır.

Enver Bey, Feyza ile eski güzel günlerine dönme hayali kurarken, Ali Nejat, Murat'ın kendisinden neden nefret ettiğini Feyza'ya açıklamıştır. Ancak Feyza Murat'a olan aşkından gerçekleri görememektedir. Barış'ın ölümü ile ilgili Murat'tan şüphelenen Enver Bey şaşkın içerisindedir.

Murat'ın parmağını olduğu Barış'ın ölümünde, ölüm emrini verenin Murat olmadığını öğrenir. Bu sefer de Ali Nejat'ı öldürmek isteyenin peşine düşecektir. Ancak Enver Bey, Ali Nejat ile ilgili çok acı bir gerçek ile karşı karşıya kalır. Feyza ise tüm gerçekleri öğrendiğinde gözünü bile kırpmadan silahı ateşlemiştir...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *