» 
 

Kösem Sultan'a muhteşem transfer! Mehmet Günsür diziye katılıyor

Yakışıklılığı dillere destan, oyunculuğu takdire şayan olan Muhteşem Yüzyıl dizisinin babası tarafından infaz ettirilen Şehzadesi Mustafa'ya hayat veren oyuncu Mehmet Günsür, iddialara göre Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan'a katılmaya hazırlanıyor...

O şimdi asker, Aşk tesadüfleri sever, Unutursam fısılda gibi bir çok filmle adını duyuran dizi ve reklam camiasının aranan yüzü Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Şehzade Mustafa karakterinin infaz sahnesinde sergilediği başarılı oyunculuk ile hafızalara kazınan Mehmet Günsür Posta'nın haberine göre şimdide Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde rol almaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Kösem Sultan’ın gençliğini canlandıran Beren Saat’in diziden ayrılarak Kösem’in yaşlılık dönemini ise Nurgül Yeşilçay’ın canlandıracağı haberi üzerine Mehmet Günsür’ün transferi de eklenince dizinin yeni sezonu daha şimdiden merak uyandırmaya başladı. Nurgül Yeşilçay’ın dizideki rolü için haftalık 60 bin, aylık 240 bin TL kazanacağı iddiasıda dizi camiasından bomba etkisi yarattı.

1975 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu Mehmet Günsür, aslen tatar kökenlidir. Eğitim yüzeyi yüksek bir ailenin 2. Çocuğu olarak dünyaya gelen Günsür’ün birde ablası bulunmaktadır. 7 yaşında reklam camiası ile oyunculuk hayatına başlayan Günsür, İtalyan lisesini bitirdikten sonra,  Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ni bitirdi. Adını duyurmasına vesile olan Hamam filmindeki oyunculuğu ile de hafızalara kazındı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *