KOSGEB 14 bin TL maaşla 8 personel alacak

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 ile14 bin TL arası değişen brüt ücretle 8 sözleşmeli bilişim personeli alacağını duyurdu. İşe alım ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı.

KOSGEB’in yapacağı alım ile ilgili ilan Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre KOSGEB Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nda istihdam edilmek için alınacak olan adaylar, yapılacak olan sözlü sınavla 1'i kıdemli yazılım geliştirme uzmanı, 5'i yazılım geliştirme uzmanı, 1'i kıdemli ağ ve sistem  yöneticisi, 1'i ağ ve sistem yöneticisi olmak üzere sözlü sınav yöntemi sonucunda  8 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

KOSGEB Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nda istihdam edilecek olan Bilişim Uzmanlarının gireceği sözlü sınavlara başvurular, 8 Ağustos 2017 tarihine kadar gerçekleştirilecek. Sınavın tek aşamalı olacağı belirtilirken, sözlü ve uygulamalı mülakat tarihleri de 14-16 Ağustos 2017 olarak açıklandı.

Yapılan başvurular sonucunda, mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi 11 Ağustos'ta, "www.kosgeb.gov.tr"  internet sitesinde ilan edilecek ve adayların e-posta adreslerine bildirim yapılacak.

Mülakatları başarı ile tamamlayanların işe başlamasından sonra alacakları maaşlar ise aylık brüt sözleşme ücreti tavanı, kıdemli yazılım geliştirme uzmanı ile kıdemli ağ ve sistem yöneticisi için brüt 14 bin 61,81 TL,  yazılım geliştirme uzmanı ile ağ ve sistem yöneticisi için de brüt 9 bin 374,54 TL olarak belirlenmiş durumda.


 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *