» 
 

KOSGEB Sıfır faizli 50 bin TL kredi başvuruları bugün başladı! Son gün...

Bu sabah 09.00 itibari ile KOSGEB tarafından 50 bin liralık "Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği" programına yönelik başvuru kayıtları başladı. Kredi başvuruları son gün tarihi ve detaylar ayrıntılarda...

KOSGEB 50 bin TL faizsiz kredi başvurusu yapmak isteyen işletme sahipleri için kredi başvuruları bugün başladı. KOSGEB sistemine işletmeleri kayıtlı olan kişilerin başvuruda bulunacağı faizsiz kredi başvuru şartları açıklandı.

KOSGEB'ten yapılan yazılı açıklamada, 1 Ocak 2016'dan "Sıfır Faizli Kredi Destek" programı açıklandığı güne kadar veritabanına kayıtlı firma sayısı 56 bin 810 ve KOBİ bilgi beyannamesi güncelleyen firma sayısı 147 bin 710 iken, Aralık'tan bu güne dek veritabanına yeni kaydolan firma sayısı 105 bin 463 ve aynı dönemde KOBİ bilgi beyannamesini güncelleyen firma sayısının ise 178 bin 629'a ulaştığı bildirildi.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığının 50 bin liralık "Sıfır Faizli İşletme Kredisi Faiz Desteği" programına yönelik başvuru kayıtları 19 Aralık 2016, saat 09.00 itibari ile başladı. KOSGEB'in 15 bin KOBİ'ye sunulacak 50 bin liralık faizsiz kredi desteği için 21 Aralık Çarşamba günü saat 23.59'a kadar başvuru yapılması gerekiyor. Başvurular "http://sifirfaiz.kosgeb.gov.tr" adresinden yapılıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *