» 
»
 

Kova Burcu için 16 Mayıs gelişmeleri neler?

Bakalım bu hafta Kova burcu için neler gündemde ve hangi yeni haberler söz konusu görelim…

Kova burcu 16 Mayıs haftası ile birlikte maddi konulara ağırlık verdiği bir döneme giriyor ve bu dönemde kar zarar dengesini sağlamak önem kazanıyor. Aksi halde iş hayatında gereksiz harcamaların ileriye dönük getirileri sıkıntılı olabileceği gibi fazlasıyla kafa yormanıza da neden olabilecektir.

Aile hayatı ve ikili ilişkilerde yaşanacak yoğunlukla birlikte bazı anlaşmazlıklar can sıkıcı olabilir ancak bunu aşmak için size verilecek tavsiye çok fazla detaylı düşünmemek olabilir. Kendinizi daha çok hobilerinize yönlendirerek bazı detaylar üzerinde yoğunlaşmaktan kaçınabilir ve daha sonrasında yaşayacağınız üzücü sonuçlardan uzak durabilirsiniz. Aklınızda uzun süredir yer etmiş olan bazı planları hayata geçirmek için ise oldukça olumlu bir dönem diyebiliriz.

Arkadaş çevrenizde ise fikirlerinize önem verilmesi ve gruplarda aranan kişi olmanız sizi de mutlu eden bir gelişme olarak dikkati çekerken, planlayacağınız bazı hafta sonu programları ile haftanın stresinden kurtulmanız mümkün olacaktır. Bu sayede önemsiz şeyleri dert etmekten de uzak durmuş olursunuz. Yeni haftaya başlarken her şekilde kendinizi hazır hissedebilmeniz için gereken birazcık sabır olacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *