» 
»
 

Küçük Ecrin'i arama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor

Pamukova'da önceki gün akşam saatlerinde dedesinin evinin önünde oynarken birden bire ortadan kaybolan Ecrin'i arama çalışmalarında ikinci güne gelinirken küçük kızdan hala haber yok.

Anne ve babası ayrı olan bu nedenle babası ile yaşayan Ecrin, babanın işe gitmesi üzerine o dönceye kadar yanlarında kalması için dedesinin evine bırakılmıştı. 3 yaşındaki Ecrin akşam saatlerinde oynamak için her zaman çıktığı kapı önüne çıkmış ancak bir süre sonra kendisinden haber alınamamıştı. Durumu fark eden ev halkı komşularının yardımı ile önce kendileri etrafı aramış ancak herhangi bir ize rastlayamamaları üzerine polis ekiplerine haber vermişlerdi. İhbar üzerine bölgeye eğitimli köpekler, AFAD ekipleri, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Çocuğun en son görüldüğü nokta kokuya duyarlı köpeklerle didik didik edilirken, havanın kararması ile birlikte çalışmalara ara verildi.

Bugün günün ilk ışıkları ile yeniden başlayan çalışmalardan halen bir sonuç alınamadı. Küçük kıza ait herhangi bir bulguya rastlanmaması sebebi ile kaçırılma ihtimali üzerinde durulmaya başlandı. Baba Ferdi Acar çocuğunu kaçıracağını düşündüğü herhangi bir düşmanı olmadığını ifade ederken, sokakta o saatte en az yirmi çocuk vardı neden özellikle benim kızım kayboldu anlamıyorum dedi. Baba kızının çok zeki olduğunu, konuşkan bir çocuk olduğunu ifade ederke, tüm ihtimaller değerlendirilsin eğer kanalda çıkmaz ise kızım kesinlikle kaçırılmıştır şeklinde konuştu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *