» 
 

Kurtlar Vadisi Çiğdem Batur'un yolunu açtı albüm geliyor!

Ekranların fenomen dizilerinden Kurtlar Vadisi'nde Savcı Leyla rolü ile beğenileri toplayan Çiğdem Batur, albüm hazırlıkları içerisinde olduğunu duyurdu. Güzel oyuncu ısrarlar karşısında müzik eğitimine ağırlık vermeyi planladığını söyledi.

İki müzik adamı Çiğdem Batur’a ileride albüm yapması gerektiğini söylerken. Batur’da ısrarlar karşısında müzik eğitimine ağırlık vermeyi planladığını söyledi. Oyuncu Çiğdem Batur, geçtiğimiz günlerde DMC etiketiyle piyasaya çıkacak olan Kalp Vakfı yararına hazırlanan özel bir albümde Sezen Aksu’nun “Değer Mi” şarkısını seslendirmişti. Sesi ve yorumuyla, DMC genel müdürü Samsun Demir’in dikkatini çeken Batur’a albüm yapması konusunda ısrar edince Batur da bu duruma sıcak bakmaya başladı.

Güzel oyuncuya bir destek de, sektöre yeni müzisyenleri keşfetmesiyle bilinen ünlü müzisyen Behzat Gerçeker’den geldi. İki usta müzik adamının ısrarı karşısında kayıtsız kalamayan Batur, daha önce albüm için aldığı 3 aylık şan derslerine devam etme kararı aldı. Güzel oyuncu “Oyunculukta sesi kullanma çok önemli. İleride müzikalde oynamam gerekirse diye zaten şan dersi alıyordum ama iki usta ismin benimle ilgili yorumlarıyla biraz daha sesimle ilgili eğitime ağırlık vermeyi düşünmeye başladım. Kim bilir belki kendimi hazır hissedersem albüm çıkarmaya sıcak bakabilirim” dedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *