Ana Sayfa » İhlal Bildirimi

İhlal Bildirimi

HABERAKAR.COM, habercilik anlayışı içerisinde fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı temel ilke edinmiştir.

HABERAKAR.COM, yorum yapan portal ziyaretçilerinin ve üyelerinin oluşturdukları içerik bakımından 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele edilmesi Hakkında Kanun"da tanımlanan "yer sağlayıcı"; kendi ürettiği içeriklerle ilgili olarak ise "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir.

HABERAKAR.COM, sayfalarında yer verdiği haber içeriklerinin büyük çoğunluğunda orjinal kaynakları belirtmektedir. Haberlerin hızlı bir şekilde yayına verilmesi vb. teknik nedenlerle haber kaynaklarına yer verilmediği durumlarda her türlü uyarıyı hızlı bir şekilde değerlendirmeye alma ve kaynağın talebini yerine getirme kararlılığındayız.

HABERAKAR.COM'da yer alan içeriklerle ilgili her türlü haklı uyarı, yayının kaldırılması ve ilgili yayına www.haberakar.com portalı üzerinden erişimin durdurulması şeklinde sonuçlandırılmaktadır.