» 
»
 

Kuşadası’nda 14 yaşındaki Efe denizde fenalaşıp yaşamını yitirdi

Arkadaşları ile denize girdiği sırada birden fenalaşmaya başlayan M. Efe Ergen, ardından aniden yere yığıldı. Acilen hastaneye kaldırılan ortaokul öğrencisi burada hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre olay Kuşadası Kuştur plajında meydana geldi. Nermin Metin Akar Ortaokulu öğrencisi olduğu öğrenilen 14 yaşındaki 8. sınıf öğrencisi bugün arkadaşlarıyla denize girerek eğlenceli vakit geçiriyordu. Ancak ne olduysa o sırada oldu.

Bayraklıdede Mahallesi’nde bulunan Kuştur plajında denize girdiği sırada birden fenalaşan Ergen, arkadaşları ve plajdaki diğer kişilerce kıyıya çıkarıldı. Başının döndüğünü belirten M. Efe Ergen’in o sırada kendisini bir şeyin ısırdığını söylediği de iddia edildi. Ardından bayılan ortaokul öğrencisi Ergen derhal hastaneye kaldırıldı.

112 Acil Servis’e haber verilmesi sonrası gelen ambulansla Kuşadası Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ergen’e tüm müdahaleler yapılmasına rağmen kurtarılamadı. Kesin ölüm nedeninin belirlenebilmesi için İzmir Adli Tıp Morgu’na kaldırılan Ergen yarın karnesini alarak 8. sınıftan mezun olacaktı.

Mezuniyet sevincini yaşayamadan hayata gözlerini yuman Mustafa Efe Ergen’in vefatı ile tüm arkadaşları, öğretmenleri ve yakınları büyük bir şoka uğradı ve yasa boğuldu. 14 yaşındaki Ergen’in cenazesi Bağarası Mahallesi Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *