» 
»
 

Kütahya’da günlerdir aranan Cemile Tunalı’dan acı haber

Kütahya’da 6 Mart tarihinden bu yana kayıp olarak aranan 51 yaşındaki Cemile Tunalı, bölgede bulunan mesire alanındaki bir ağaçta asılı şekilde bulundu.

’Kuran kursuna gidiyorum’ bahanesi ile çıkmış bir daha da kendisinden haber alınamamıştı. Tunalı’nın eve dönmemesinden şüphelenen yakınları kendi aramalarının sonuç vermemesi üzerine durumu polise bildirdi. Yapılan arama çalışmaları doğrultusunda kayıp olarak aranan kadın evinden yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta bir mesire alanında ağaca asılı halde cesedi bulundu.

MESİRE ALANINDA TÜLBENTLE KENDİSİNİ ASMIŞ

Tunalı’nın eve dönmemesinden şüphelenen ailesinin durumu ihbar etmesi üzerine polis ekipleri tarafından başlatılan arama çalışmaları kapsamında çevredeki ev ve işyerlerinin güvenlik kameraları incelemeye alındı.

İncelemelerde Tunalı’nın Çamlıca mesire yeri yakınlarına giden bir belediye otobüsüne bindiği belirlendi. Otobüs güzergahında Tunalı’nın gidebileceği alanlar oluşturulan özel ekip tarafından aranmaya başlandı. Çalışmalar doğrultusunda Tunalı’nın cansız bedeni dün akşam saatlerinde kent merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıktaki Çamlıca mesire alanında ağaca asılı olarak bulundu. Polis ekipleri tülbentle ağaca asılı şekilde buldukları Cemile Tunalı’nın intihar ettiği ihtimali üzerinde duruyor.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Cemile Tunalı’nın cesedine yapılacak otopsinin ardından kesin ölüm nedeni belli olacak. Polisin olay hakkında başlattığı soruşturma devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *