» 
»
 

Kuvvetli yağış geliyor! 27.09.2017 güncel hava durumu

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey kesimleri parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak. Karadeniz, Marmara, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Çankırı çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. 27.09.2017 yurtta güncel hava durumu ayrıntılarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, yurt geneli parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak. Karadeniz, Marmara, Doğu Anadolu'nun kuzey kesimleri ile Çankırı çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer kesimlerin ise parçalı bulutlu geçmesi bekleniyor.

Yağışların, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve İstanbul ile öğle saatlerinden sonra Rize çevreleri, Artvin'in kıyı kesimlerinde etkisini göstereceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıkları ise yurt genelinde azalarak, mevsim normalleri civarında seyredecek. 27.09.2017 bazı illere göre günün en yüksek sıcaklıkları şöyle;

Ankara 25 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, İstanbul 24 derece çok bulutlu, zamanla kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, İzmir 26 derece parçalı ve az bulutlu olacak. Bursa 25 derece çok bulutlu ve aralıklı sağanak, gök gürültülü sağanak yağışlı, Adana 33 derece parçalı ve az bulutlu olması bekleniyor.

Antalya 28 derece az bulutlu, Samsun 24 derece parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde sağanak yağışlı, Trabzon 25 derece parçalı ve çok bulutlu, aralıklı olmak üzere sağanak yağışlı olacak. Erzurum 22 derece parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren sağanak yağışlı, Diyarbakır 31 deree parçalı ve az bulutlu olacağı tahmin ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *