» 
»
 

Kuyuya inen baba oğul metan gazından zehirlenip boğularak öldü

Samsun'un Vezirköprü İlçesinde su kuyusuna inen Enes Çıplak metan gazından baygınlık geçirince, baba Nazım Çıplak'da onu sudan çıkarmak için kuyuya girince o da gazdan etkilenerek kuyudan çıkamadı ve baba oğul boğularak öldüler.

Samsun'un Vezirköprü İlçesinde korkunç olay meydana geldi. Sulamak için bahçedeki su kuyusuna inen 17 yaşındaki Enes Çıplak, kuyu içerisindeki metan gazından zehirlenip baygınlık geçirdi. 40 yaşındaki baba Nazım Çıplak, kuyuya inen oğlunun çıkmadığını fark edince oda kuyuya indi ve aynı şekilde metan gazından zehirlenerek bayıldı. Baba oğul girdikleri kuyuda metan gazından zehirlenip, boğularak yaşamlarını yitirdiler.

Samsun'un Vezirköprü İlçesinin Bahçelievler Mahallesi'nde meydana gelen olayda, alınan bilgilere göre su kuyusuna bahçelerini sulamak için 17 yaşındaki Enes Çıplak, su pompasının fişini takmak için kuyuya girdi. Bir süre sonra kuyudaki metan gazından dolayı baygınlık geçiren Enes, kuyuda boğuldu ve çıkamadı. 40 yaşındaki baba Nazım Çıplak, oğlunun kuyudan çıkmadığını fark etti. Onun boğulma ihtimalini düşünerek kuyuya giren baba, oğlu ile aynı şekilde kuyudaki metan gazından zehirlenerek baygınlık geçirdi.

Baba ve oğul indikleri kuyuda, metan gazından zehirlenerek boğulup hayatlarını kaybettiler. Yakınlarının itfaiye ekiplerine haber vermelerinin ardından olay yerine gelen ekiplerde kuyuya inemediler ve Samsun'dan dalgıç istendi. Gelen ekipler ile dalgıç kuyuya inip baba ve oğulu kuyudan çıkardılar. Vezirköprü Devlet Hastanesi'ne kaldırılan baba ve oğulun yaşamadıkları tespit edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *