» 
 

Lady Gaga ile nişanlısı Taylor Kinney ayrıldılar

Salı günü İnstagram hesabı üzerinden ayrılık haberini takipçileri ile paylaşan Lady Gaga, tüm çiftler gibi kendilerinin de kısa bir molaya ihtiyaçları olduğunu söyledi. Nişanlısı Taylor Kinney'den de ayrılık konusunda bir açıklama bekleniyor.

Yaptığı çılgınlıkları ve sıradışı giyimi ile kendisini dünyaya sevdiren Lady Gaga, beş senedir birlikte olduğu uzatmalı nişanlısı ile ayrılık haberini resmi İnstagram hesabı üzerinden takipçilerine duyurdu. Şarkıcının Taylor Kinney ile evlilik hazırlıkları içerisinde olması beklenirken, bu ayrılık gündeme bomba gibi düştü.

2015'de birlikteliklerini yüzükleri ile taçlandıran dünyaca ünlü Lady Gaga ile sevgilisi Taylor Kinney çiftinden hayranlarını üzecek bir haber geldi. Nedenini hakkında bir açıklama yapmayan Gaga, sadece birbirlerini sevdiklerini fakat her normal çift gibi ilişkilerinin bir molaya ihtiyacı olduğunu ve bu nedenle ortak bir karar alarak ayrıldıklarını hayranları ile paylaştı. Geçtiğimiz günlerde 30 yaşındaki Gaga, Mektika'da yaz tatilini yakınları ile geçirmişti. Ancak hayranlarının ve takipçilerinin gözünden yanında nişanlısının olmaması hem de Kinner'ın aldığı kalp şeklindeki parmağından çıkarmadığı yüzüğün yerinde olmaması üzerine ayrılık dedikoduları yeşermeye başlamıştı.

Bunun üzerine bir de Kinney'ın 35. yaş gününü Lady Gaga'sız geçirmiş olması bu dedikoduların tuz biberi olmuştu. Birliktelikleri boyunca samimi pozlar veren ve birbirleri hakkında başka bir kişi ile asla birlikte olamayacaklarını her defasında dillendiren Gaga ve Kinney'ın kısa bir moladan sonra yeniden bir araya gelecekleri düşünülüyor. Bu yaz gerçekleştirilmesi muhtemel evlilik planının da ayrılık kararı sonrasında askıya alındığı görülüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *