» 
 

Levent İnanır hastanelik oldu!

Oyuncu Levent İnanır'ın zatürre nedeni ile hastaneye kaldırıldığı haberini ses sanatçısı Onur Akay sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile duyurdu.

Oyuncu Levent İnanır'ın zatürre nedeni ile hastaneye kaldırıldığı bilgisi alındı. Levent İnanır'ın hastaneye kaldırıldığını ses sanatçısı Onur Akay, instagram hesabından yaptığı fotoğraflı paylaşımla duyurdu.

Onur Akay, "Levent İnanır, zatüre nedeni ile hastanede tedavi altına alındı. Değerli sanatçımıza acil şifalar dilerim." notunu düşerek, ünlü oyuncu İnanır'ın hastanede çekilen fotoprafını koymayı ihmal etmedi.

LEVENT İNANIR KİMDİR?

Ünlü oyuncu Kadir İnanır'ın yeğeni olan Levent İnanır, 1962 yılında Ordu'nun Fatsa İlçesinde dünyaya gelmiştir. Şarkıcı Soner Arıca kardeşidir.  Küçük yaşta babasını kaybeden Levent İnanır'ın annesi 7 çocuğu ile tek başına kalmıştır ve bu dönemde Kadir İnanır'ın desteği ile Levent İnanır okuluna devam etmiştir.

1973'te çocuk yıldız olarak sinemaya başlamıştır. Sinema filmi ve televizyon dizilerinde çeşitli roller almıştır. 1995 yılında sinema oyuncusu Neslihan Acar ile evlenmiş ve bir kız çocuğu olmuştur.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *