LG 29 TL'ye TracFone akıllı telefonunu internetten satışa sundu!

LG yeni modeli TracFone LG Prepaid Lucky LG16 ile akıllı telefon piyasasını karıştırdı. Fahiş fiyatlara satılan akıllı telefonlara inat sadece 29 TL'ye satışa çıkan LG TracFone LG Prepaid Lucky LG16 modelini Walmart'ta satışa sundu.

LG yeni modeli TracFone LG Prepaid Lucky LG16 ile akıllı telefon piyasasını karıştırdı. Fahiş fiyatlara satılan akıllı telefonlara inat sadece 29 TL'ye satışa çıkan LG TracFone LG Prepaid Lucky LG16 modelini dünyanın en büyük alışveriş platformu Walmart'ta satışa sundu. Yanlış duymadınız! LG yeni akıllı telefon modelini sadece 29 TL'ye satıyor. TracFone LG Prepaid Lucky LG16, satışa çıkar çıkmaz anında stoklarda tükenirken, acaba özellikleri de merak uyandırdı. TracFone LG Prepaid Lucky LG16'nın özellikleri neler?

Akıllı telefonlar arasında en ucuz fiyatıyla dikkatleri üzerine toplayan 29 TL'lik telefonun özellikleri arasında 1.2 GHz hızında çift çekirdek işlemci dikkati çekerken 3.8 inç'lik ekranı da beğeni topluyor. Telefonda bulunan 4 GB dahili hafıza MicroSD kart desteği ile 32 GB'a kadar artırılabiliyor. Kamera olarak pek fazla göz doldurmasa da 3 MP iş görür denilebilir. Bluetooth 4.0, WiFi ve 3G teknolojisi ise günceli yakalamayı başaran teleofnda Android 4.4 KitKat işletim sistemi bulunuyor.

Eğer telefonunuzu sadece arama yapmak ve mesajlaşmak için kullanıyorsanız kucak dolusu para dökmenize gerek yok. LG'nin yeni telefonu tam size göre. Fiyatının bu kadar düşük olması akıllarda soru işareti bırakabilir ancak bu ucuzluğun en önemli sebebi TracFone servisi. ABD ve Porto Rico gibi birkaç ülkede hizmet veren, ön ödeme yöntemiyle çalışan ve kablosuz internet üzerinden arama yapabilmeyi sağlayan bir sistem. Yani demek oluyor ki LG Prepaid Lucky LG16 Türkiye’de şu an için kullanılamayacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *