LG, K557 ile geri dönüş yapıyor. Peki özellikleri nasıl?

Akıllı telefon üreticilerinin önde gelen firmalarından LG'nin açıklamalarına göre yeni telefonu LG-K557 hakkında kesin bilgiler verilmese de tahmini olarak verilen bilgiler kullanıcıların beklentilerini karşılayacak mı? Özellikleri nasıl? Detaylar...

Akıllı telefon liderlerinin önde bulunan firmalarından LG, yeni telefonu LG-K557 hakkında bir çok bilgiyi yayınlamış durumda.

Akıllı telefon pazarı zaman geçtikçe daha hararetli bir hale geliyor. Akıllı telefon konusunda tercihlerini Android’den yana kullananlar için oldukça büyük önem taşıyan özelliklerden bir kaçına göz atmak gerekirse LG-K557’nin merak edilen özelliklerinden bir tanesi işlemcisiydi. Cihazda ARM Qualcomm 1.4 GHz sekiz çekirdekli işlemci bulunuyor. LG firması akıllı telefon pazarına giriş yaptığı yıllardan beri oldukça büyük başarılara imza atan isimler arasında yer alıyor. Her an rakip firmalar ile kıyayısa bir rekabet içerisinde olan firmanın yeni modeli K557 ile kendisinden oldukça fazla söz ettiriyor.

Son zamanlarda giriş ve özellikle orta seviye telefonların diğer seviye telefonlara ve modellere göre daha çok tercih edildiğini söylemek gerekiyor. Akıllı telefon pazarında adından söz ettiren firmaların ise son zamanlarda yüksek seviye telefonlar üretmek yerine orta seviye telefonları üretmekte daha özenli davrandıklarını ve odak noktalarının orta seviye telefon kullanıcı kitlesinin olduğunu söylemeden de geçmeyelim.

LG’nin K serisi modellerini ilk kez Ocak ayında açıklayan firma, giriş ve orta seviye telefonları ile gelişmeye ve aileyi genişletmeye devam ediyor. Yapılan açıklamalara göre LG-K557 Özellikleri ise şöyle. Cihaz Android 6.0.1 versionu ile kullanıcılara sunulacak. 2 GB RAM’in bulunacağı yeni modelde Qualcomm tarafından üretilen sekiz çekirdekli (yapılan tahminlere göre Snapdragon 615 veya 616) bir işlemci yer alacak. Cihaz hakkında henüz kısıtlı bilgi verilirken akıllı telefon kullanıcılarının tahminlerine göre ise 1.500 TL – 2.000 TL civarında olacağı söyleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *