» 
 

Lider Şahin sevgilisi İrem Derici için evden mi kaçtı?

Bir süredir ünlü şarkıcı ile aşk yaşayan Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin, annesi ile sevgilisi için kavga etti. Kavgaya Selami Şahin’in diğer oğulları ve kızı da karışınca olay büyüdü ve Lider Şahin dayanamayınca eşyalarını toplayıp evi terk etti.

Başarılı popçu İrem Derici, 1,5 yıl boyunca evli kaldığı Rıza Esendemir’den, geçtiğimiz Mart ayında boşanarak evliliğe son vermişti. Mayıs ay8ında ise Selami ve Didem Şahin çiftinin oğlu olan Lider Şahin ile aşk yaşamaya başladı.

Lider Şahin’in annesi Didem Şahin ise oğlu ve Derici arasındaki ilişkiyi basından öğrendi. Sosyal medya hesabı olan Twitter’dan sinirlenerek, İrem Derici’ye imalı bir paylaşım yaptı. Ardından pişman olan Didem Şahin, yine de bu ilişkiyi onaylamadığını belirtti. Eşinin sakin olması ve karışmaması ile ilgili sözlerine uymayan anne Şahin, geçtiğimiz hafta daha fazla dayanamayarak patladı.

Lider Şahin, aşk yaşadığı İrem Derici sebebi ile defalarca tartıştığı annesi Didem Şahin’i üzerine gelmemeleri için uyardı. Yaşanan tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Bu kez araya Selami Şahin’in kızı ve oğulları girince kavga iyice kızıştı. Daha fazla dayanamayan Lider Şahin eşyalarını toplayarak evi terk etti. Şuan sevgilisi İrem Derici’nin evinde yaşadığı iddia edilen Lider Şahin’in annesi ise oldukça üzgün. Sürekli ağlayan Didem Şahin’i kocası Selami Şahin teselli etmeye çalışıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *