» 
 

Linet Ankara konserinde bebek özlemini dile getirdi

Başkentlilere Panora AVM'de coşkulu bir konser veren arabesk ve fantezi müziğin sevilen sesi Linet, izleyenler arasındaki 40 günlük bebeği kucağına alarak bebek özlemi olduğunu söyledi.

Muhteşem sesi ve sahne performansıyla konserlerinde izleyicileri adeta büyüleyen arabesk ve fantezi müzik sanatçısı Linet, başkentte muhteşem bir konser verdi. Sahneye İnciler Olana Kadar şarkısı ile giriş yapan ve hem tempolu hem de duygusal şarkılar ile Ankaralılara müzik ziyafeti yaşatan Linet, kalabalık izleyici topluluğuna Harbiye Açık Hava Sahnesi'ne taş çıkardıklarını söyledi.

Konserde en önde oturan bir ailenin 40 günlük olduğu öğrenilen bebeğini görünce bebek özlemini gizleyemeyen ünlü şarkıcı Linet, işten güçten bebek yapmaya zamanı olmadığını, ancak kendisinin bebek sahibi olmayı çok istediğini belirterek Eva isimli bebeği kucağına aldı ve bir süre öpüp kokladı. Yine izleyiciler arasında 10 yaşlarında bir izleyicisinin kendisiyle selfie çektirmek istemesine karşılık "Seni az sonra çadıra alacağın. Kimseye söyleme. Çadırda bekle beni" diyerek espriyle cevap veren Linet, izleyicileri kahkahalara boğdu.

Linet, izleyicilerin yoğun tezahüratları ile İsyan şarkısını da seslendirdi ancak bir ricada bulunarak sadece İsyan şarkısını değil diğer şarkıları da sosyal medyada paylaşmalarını, aksi halde sadece bu şarkıyı söylediğinin düşünüldüğünü dile getirerek herkesi gülümsetti. Gecenin sonunda Tanrım şarkısı ile izleyicileri mest eden ünlü şarkıcı, Dayan Yüreğim şarkısı ile Panora AVM'nin kapanış konserini sonlandırdı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *