» 
»
 

Lise öğrencisi Elif, okul yolunda çöken duvarın altında kaldı

Kocaeli'nin Körfez İlçesinde harabe bir binanın önünden geçen lise öğrencisi Elif Öztürk, binanın çöken duvarının altında kaldı. Lise öğrencisi moloz yığınının altından çıkarılarak, tedavi altına alındı.

Kocaeli'nin Körfez İlçesinde sabah saatlerinde okula gitmek üzere olan lise öğrencisi Elif Öztürk, tek katlı harabe bir binanın yanından geçerken çöken duvarın altında kaldı. Tek katlı harabe binanın çöken duvarı altında kalan Elif Öztürk'ü fark eden çevredeki vatandaşlar hemen yardıma koştu. Öte yandan 112 Acil Servis ve itfaiye ekiplerine de haber verildi.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri ile çevredeki vatandaşların yardımı ile lise öğrencisi Elif, çöken duvarın altından çıkarıldı. 112 Acil Servis ekipleri Elif Öztürk'e ilk müdaheleyi olay yerinde yaptıktan sonra Elif, ambulansla Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Tedavi altına alınan Elif Öztürk'ün sağlık durumunun iyi olduğu, ancak vücudunun bazı bölgelerinde ezilmeler meydana geldiği bilgisi alındı. Duvarı çöken harabe binanın çevresinde güvenlik önlemleri alınırken, olayla ilgili polis soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *