» 
»
 

Lise öğrencisi Sevda'dan haber alınamıyor

Bartın'da 6 gündür eve gelmeyen 14 yaşındaki lise öğrencisi Sevda Kaya'nın kandırıldığını söyleyen ailesi perişan düştü.

Bartın'da Kaya ailesinin kızları 14 yaşındaki Sevda'dan yaklaşık bir haftadır haber alınamıyor. Ailesi, kızlarının kandırıldığını düşünerek, bir an önce kızlarının bulunmasını bekliyor. 6 gün önce Salı günü, okula gitmek için evden çıkan lise 1. sınıf öğrencisi Sevda'nın okula gitmemesi ve ardından da eve gelmemesi üzerine, ailesi telaşla polise giderek kızlarının bulunmasını istedi.

Kızının hayatından endişeli olan anne Sevil Kaya, kızının başkaları tarafından kandırılarak alıkonulduğu iddialarında bulundu. Acılı anne yaptığı açıklamalarda, Salı sabahı kızını okula gönderdiğini, akşam 16.00 saatinde servisinin geldiğini ancak, kızının servisten inmediğini söyledi. Okulu aradığında ise kızının o gün okula gitmediğini ve ardından çocuk şubeye giderek şikayetçi olduğunu dile getirdi.

İfade verdikten sonra, o gün akşam saatlerinde kızının arayıp "Merak etme, iyiyim." dediğini belirten anne Sevil Kaya, kızının ertesi gün de babasının telefonunu aradığını ve kendisi telefonu açtığında ise "Anne, telefonu babama ver." sözleriyle karşılaştığını söyledi. Dün karşı aile ile görüştüklerini ve onların hiçbir şey olmamış gibi yanıt verdiklerini vurgulayarak, çocuğunun hayatından endişe ettiğini ve bir an önce bulunmasını istediğini ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *