» 
»
 

Londra’da akıl almaz kaza! Otobüs binaya girdi…

İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşanan kazada çift katlı şehir içi yolcu taşıması için kullanılan otobüs Lavender Hill bölgesinde bir binanın içine girdi. Sabah saatlerinde yaşanan kaza neticesinde çok sayıda kişinin yaralandığı bildirildi.

Bölgede görev yapan Metropolitan polisi tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada olayın İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Lavender Hill bölgesindeki bir tren istasyonu yanında meydana geldiği ifade edildi.

Alınan bilgilere göre olay sonrasında kazada yara alan otobüs şoförü ve çok sayıda yolcu bölgeye sevk edilen ambulanslarla çevre hastanelere kaldırıldı. Otobüsün üst katında sıkışan iki bayan yolcuyu kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Büyük hasar alan binanın olduğu yol trafiğe kapatılırken, görgü tanıkları yaşananların kurkunç olduğunu ve heryerin kan gölüne döndüğünü kaydetti. Bir yolcunun ifadesine göre de şeklinde sıkıştığı kaldı yerden, kendi çabasıyla çıkmarı başardığı, olay anında otobüsün çok hızlı olduğu ve herkez durması için bağırıp, çığlıklar atığı öğrenildi.

Kazanın neden olduğu ise henüz bilinmiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *