» 
»
 

Lüks araçla yanaşıp otobüsten 500 litre mazot çaldılar

İstanbul Çekmeköy'de lüks bir araç ile özel halk otobüsünün yanına yaklaşan hırsızlar, otobüsün yakıt deposundan 500 litre civarında mazot çaldı. Dakikalar içerisinde gerçekleşen hırsızlık anı güvenlik kameraları ile görüntülendi.

İstanbul Çekmeköyde lüks bir araç ile halk otobüsüne yaklaşan hırsızlar, araçtan inmeden halk otobüsünün deposundan yaklaşık 500 litre mazotu dakikalar içerisinde çaldılar. Olaydan alınan bilgilere göre, Çekmeköy Taşdelen Mahallesi'nde özel halk otobüsünün yakıt deposundan yaklaşık 500 litre mazot yalnızca iki dakika içerisinde çalındı.

Şile otobanı yakınlarında dün gece saatlerinde meydana gelen olay kameralara yansıdı. Hırsızların lüks bir araç ile özel halk otobüsünün yanına geldiği görüldü. O esnada araç içerisindeki hırsızlardan biri, arabanın camından eğilerek özel halk otobüsünün yakıt deposunun kapağını açtı. Aradan uzattığı hortum ile deponun içerisindeki yaklaşık 500 litrelik mazotu kendi arabasına aktardı.

Hırsızın otobüsün deposunu boşalttıktan sonra, dokunduğu mazot kapağını bezle parmak izin bırakmamak için geri sildiği görüldü. İki dakika içerisinde gerçekleşen hırsızlık olayında, hırsızlar olay yerinden hızla uzaklaşıyor.

Otobüs şoförü, otobüsünde daha önce 3 kez bu olayın yaşandığını belirterek, mazotlarının çalındığını söyledi. Şoförün şikayeti üzerine polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *