» 
»
 

Lüks villaya uyuşturucu baskını: 1 kişi göz altına alındı

İstanbul'da narkotik ekipleri uyuşturucu yetiştirildiğinden şüphelenildiği lüks villeya baskın yaptı. 130 kg uyuşturucu maddenin ele geçirildiği operasyonda bir şüpheli gözaltına alındı. İşte detaylar...

İstanbul Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü narkotik şube ekipleri Sancaktepe'de uyuşturucu elde etmek için hint keneviri bitkisi yetiştirilen lüks villaya operasyon düzenledi. Operasyon sonunda 130 kilogram uyuşturucu maddesi ele geçirildi.

Yetiştirilen hint kenevirinin piyasaya sürüleceği bilgisi alındığında narkotik ekipleri harekete geçti. Operasyonda E.D isimli bir şahıs gözaltına alındı. Narkotik ekipleri lüks villada yapılan arama sırasında her odadın bu bitkiyi yetiştirebilmek için özel bir sistem kurarak seraya çevirdiklerini gördü.

Villaya baskın anı polis kamerasında an ve an görüntülendi... Hint kenevirinin yetiştirilmiş, işlemden geçirilmiş ve satışa hazır halde olan 11 kilo 250 gram, dikili halde saksılarda yetiştirilen 300 adet hin kenevirini ve bu bitkiyi yetiştirmek üzere hazırlanan çok sayıda düzenekleri ele geçirdi. Saksıda yetiştirilenleri de narkotik ekipleri topladı. Operasyonun her anını kayıta alan polis ekipleri lüks villanın her odasının seraya çevirildiğini görüntüledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *