» 
 

Madonna 4 yaşındaki Afrikalı ikizleri evlat edindi

Müziğin kraliçesi 58 yaşındaki Madonna, henüz 3 günlükken yetimhaneye bırakılan 4 yaşındaki Afrikalıikiz kız kardeşleri evlatlık edindi.

Ünlü şarkıcı Madonna, aylardır gizli olarak devam ettirdiği evlat edinme süreci sonucunda artık Afrikalı Stella Mwale ile Esther adlı ikizlerin annesi olduğunu sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu.

ABD'li sanatçı instagram hesabından yaptığı paylaşıda, "Resmi olarak Malavi'den ikiz kız kardeşleri evlat edinme süresini tamamladığımı doğrulayabilirim. Onların ailemiizn bir parçası olmalarından dolayı çok mutluyum. Bu durumu sağlamak için Malavi'de yardımcı olan herkese minnetarım ve medyadan bu geçiş sürecinde özel hayatımıza saygı duymalarını istiyorum. Öte yandan arkadaşlarıma, aileme ve büyük ekibime desteğiniz ve sevginiz için teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Instagram'dan ikizlerle fotoğrafını yayınlayan Madonna, en büyük kızı Lourdes'in de bulunduğu fotoğraf karesine "Üç güzeller. Lola Umut Evi Yetimhanesi'nde Stella ve Esther'le zaman geçiriyor" notunu düşmüştü.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *