» 
 

Magazin dünyasından şok haber: Gülben Ergen Erhan Çelik çifti boşanıyor

Evliliklerinde çıkan kriz sonrasında boşanma kararı alan Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Gülben Ergen Erhan Çelik boşanıyor peki neden?? İki yıl önce evlenen çiftin ayrılık haberi ile ilgili yazılı açıklama Erhan Çelik'ten geldi.

İki yıl önce aile arasında yapılan sade bir törenle dünya evine giren Gülben Ergen ile Erhan Çelik, evlerinde yaşadıkları büyük bir kavga sonrasında ayrılık kararı aldıkları yönünde çıkan söylentiler alıp başını yürümüştü. Ünlü çift bu konuda herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak bugün gelen haber adeta magazin gündemini salladı. TRT 1 ana haber programı sunucusu Erhan Çelik, boşanma davası açtığı haberini yazılı bir açıklama ile duyurdu.

2004 yılında Mustafa Erdoğan ile evlenerek 3 çocuk sahibi olan Ergen, 8 yıl süren evliliğinden sonra boşanmış ve 2 yıl önce Erhan Çelik ile evlenmişti. Katıldığı bir televizyon programında boşanacağı iddialarını yanıtlayan Ergen, 3 çocuğu Aras, Atlas ve Kuzey ile birlikte sekiz günlüğüne Amerika'ya gideceğini, ayrılık konusundaki sorulara da dönüşünde cevap vereceğini belirtti.

Erhan Çelik ise sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaparak evliliklerinin son dönemlerinde yıprandıklarını bu nedenle yollarını ayırmayı doğru tercih olarak düşündüğünü ifade etti. Daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmadığını düşündüğünü belirten Çelik, kendileri için yollarının açık olması dileklerini paylaştı.

Erhan Çelik ve Gülben Ergen çifti neden boşanıyor sorusuna Çelik'in cevabı bu yönde olurken, Ergen'den henüz net bir açıklama gelmedi. Şimdi tüm meraklı magazin dünyası Ergen'in Amerika dönüşü yapacağı açıklamayı bekliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *