» 
 

Mahsun Kırmızıgül baba oldu eşi Ece Binay ve kızı taburcu edildi

Normal doğumla bir kız bebek dünyaya getiren Mahsun Kırmızıgül’ün eşi Ece Binay’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, gerçekleşen doğumun ardından anne ve kızı bir günde taburcu oldular. Kırmızıgül kızı için ise henüz isim belirlemedi.

Geçtiğimiz Şubat ayının 13’ünde avukat Ece Binay ile Los Angeles’ta evlenen Mahsun Kırmızıgül baba olma sevincini yaşadı. 14 Şubat’a evli olarak giren çiftin şimdilerde yeni bir aile olma telaşı var. Los Angeles’ta bir hastanede normal doğumla dünyaya gelen Mahsun Kırmızıgül’ün kızını ismi henüz belli değil ve çiftin bu konuda kararsızlık yaşadıkları söylentileri de bulunuyor. Annenin de bebeğin de sağlık durumlarının gayet iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Yaklaşık bir ay içinde Türkiye’ye gelmesi beklenen Kırmızıgül ailesi için burada da tatlı bir telaş başlayacak çünkü baba Mahsun Kırmızıgül, iddialara göre, kızının odasını hazırlatmak için eşi ve kızından önce yurda dönecek. Şarkıcı olarak kariyerine başlayan Kırmızıgül, oyunculuk ve daha sonrasında da yönetmenlikle kariyerini devam ettirdi. Bir yıldır birlikte olduğu Ece Binay ile ünlü Türkiye Cumhuriyeti Los Angeles Başkonsolosluğu’nda nikah kıyan ünlü yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün düğününde sadece aileler ve yakın dostlardan oluşan 30 kişilik davetli vardı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *