» 
 

Mahsun Kırmızıgül müziğe yeniden dönüyor

Mahsun Kırmızıgül, 25 Ocak tarihinde vizyona girecek "Vezir Parmağı" filmi oyunları ile birlikte Tavuklarım Var şarkısını söylemek için, 11 yıl sonra yeniden mikrofon karşısına geçince heyecanlandığını dile getirdi.

Yapımcılığını Boyut Film / Murat Tokat'ın üstlendiği ve 25 Ocak Çarşamba gününde vizyona girecek olan Vezir Parmağı sinema filminin yeni türküsü "Tavuklarım Var" ortaya çıktı. Mahsun Kırmızıgül'ün yazdığı, bestelediği ve film ekibi ile birlikte seslendirdiği eğlenceli türlü herkesin büyük beğenisini kazandı. Vezir parmağı filminden görüntülerin de yer aldığı Tavuklarım Var türküsünün klibi dün sosyal medyada izleyicileri ile buluştu. Klipte oyuncuların hotoz ve tavuk dansı yaptığı görüntüleri ise izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Tavuklarım Var şarkısını Hayrettin, Peker Açıkalın, Selim Bayraktar, Necmi Yapıcı, Levent :Sülün, Orçun Kaptan ve Mahsun Kırmızıgül birlikte seslendirdi. Filmde yer alan 36 kadın oyuncu da sahne çekimlerini izlerken, türküdeki dansın aynısını ekiple birlikte yaptı.

Kamera arkasında görüntülenen eğlenceli anlar da Tavuklarım Var klibinde yer aldı. Seneler sonra ilk kez Vezir Parmağı filmi için bestelediği Tavuklarım Var türküsünü okuyan Kırmızıgül, klip çekimleri sırasında büyük bir itirafta bulundu. Mahsun Kırmızıgül, 11 yıl sonra ilk kez mikrofan karşısına geçince heyecanlandığını ve müziğe yakında döneceğini dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *