» 
»
 

Malatyaspor USA Amerika'da Ümit Karan ile anlaştı

Amerika'da yaşayan Malatyalıların, kentte kurdukları Malatyaspor USA Futbol Takımı'nın başına Ümit Karan'ı getirdiği duyuruldu.

Amerika’da yaşayan Malatyalılar tarafından kurulmuş olan ve 2017-2018 sezonunda Amerika Cosmopolitan 1. Ligi’nde mücadele verecek olan Malatyaspor USA takımı, Futbol Kulübü Teknik Direktörlüğü’ne Galatasaray’lı eski futbolcu Ümit Karan’ı getirdiğini açıkladı.

Malatyaspor USA Kulübünün kurucu ve başkanı Teoman Mutlu, ekibiyle birlikte flaş bir transfere imza atarak, Galatasaraylı eski futbolcu Ümit Karan'ı sarı kırmızılı takımın renklerine bağladı.

Yönetim Kurulu’nda büyük oranda Malatyalı iş adamlarının olduğu Malatyaspor USA takımı, geçtiğimiz sezon Süper Lig'e çıkan Yeni Malatyaspor'un pilot takımı olarak görev yapacak.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Cosmopolitan 1'inci liginde mücadele eden Malatyaspor USA takımı, yeni teknik direktörü Ümit Karan ile 2017-2018 sezonu için 1 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

Malatyaspor USA Kulüp Başkanı Teoman Mutlu, önümüzdeki yıl Cosmopolitan !’inci liginde iddialı bir takım kurduklarını ve bununla beraber Ümit Karan ile de anlaşma sağladıklarını ifade etti. İyi bir sezon geçirmeyi hedeflediklerini, çok ses getirecek transferler yapmayı planladıklarını aktaran Başkan Teoman Mutlu,  bu doğrultuda Ümit Karan'ı takımımızın başına getirdiklerini,  Hocanın takıma katkı vermek için Amerika'ya geldiğini söyledi. Kendisi tüm Türkiye'nin yakından tanıdığı, sevilen bir isim olduğunu belirten Mutlu, çok iyi işler yapmayı umduklarını ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *