» 
»
 

Manisa'da yaşlı adamı yakarak vahşice katlettiler

Manisa'nın Turgutlu İlçesinde kimliği tespit edilemeyen kişi veya kişiler tarafından 62 yaşındaki Halil İbrahim Ceylan önce av tüfeği ile vuruldu ardından yakılarak vahşice öldürüldü. Polis yaşlı adamın katil zanlılarını arıyor. Haber detayları...

Manisa'da korkunç bir cinayet meydana geldi. Manisa'nın Turgutlu İlçesinin Akçapınar Mahallessi yakınlarındaki İzmir-Ankara kara yolunda yol kenarında süs eşyası ve meyve satışı yapan 62 yaşındaki Halil İbrahim Ceylan henüz kimliği tespit edilemeyen kişi veya kişiler tarafından vahşice katledildi.

Kan donduran cinayetin adresi Manisa'nın Turgutlu İlçesi... Alınan bilgilere göre itfaiye ekiplerine bölgede bir yangının çıktığına dair haber verildi. İtfaiye ekipleri aldıkları ihbar üzerine Akçapınar Mahallesi'nin giriş tarafında bulunan üzüm bağına intikal ettiler. İtfaiye ekiplerinin çalışmaları ile kısa sürede söndürülen yangından geride kalanlar korkuçtu. İtfaiye ekipleri yanan bağlar arasında yakılmış bir erkek cesedi buldular.

İtfaiye ekiplerinin Turgutlu Jandarma Komutanlığı'na haber vermesi ile olay yerine, olay yeri inceleme ekipleri ve nöbetçi savcı sevk edildi. Erkek cesedinin bulunduğu bölgede incelemeler ve araştırmalar yapıldı. Yapılan geniş çaplı araştırmalar sonucunda erkek cesedinin 62 yaşındaki Halil İbrahim Ceylan olduğu tespit edildi. Yaşlı adam önce av tüfeği ile vurulmuş daha sonra da yakılmıştı.

Ceylan'ın yakılarak katledilen cansız bedeni cenaze aracı ile Turgutlu Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı. Yapılan incelemeler sonrasında ceset İzmir Adli Tıp Kurulu'na otopsi yapılmak üzere sevk edilecek. Olay ile ilgili jandarma ekipleri soruşturma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *