Mat iPhone 7'nin boyası soyuluyor! Apple üretim hatası mı yaptı?

Mat siyah rengine sahip olan iPhone 7'nin resmen boyası dökülüyor. Bir yere çarparak hasar almayan iPhone 7 modelinin bir süre sonra boyası soyulmaya başlıyor. Bu durum ise akıllara, üretim hatası olup olmadığı sorusunu getiriyor.

Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 7, şimdiye kadar pek kronik sebepler ile gündeme gelmese de modelin ön açıldığı günden bu yana sıklıkla görülen bir problem ile karşı karşıya. Parlak siyah renge sahip olan model, çizilmelere karşı oldukça hassas ve mat siyah boyalı modeller ise resmen dökülüyor.

128 GB ile 256 GB modellerinde bulunan parlak siyah renk, ödenen binlerce liranın göstergesi olarak benimsenmiş durumda, Eksi yönü olan kolayca çizilmesi ise kullanıcıların şikayetini almasına neden oluyor.

Ortaya atılan iddialara göre, mat siyah renge sahip olan iPhone 7 modelinde boya sorunu patlak verdi. Kullanıcıların paylaştığı modelin görüntüsünde, hoparlörün olduğu bölüm ve özellikle tuşların kenarındaki boyanın neredeyse tamamen çözüldüğü gözlemleniyor. Kılıf ile kullanıldığı ve darbe alınmadığı belirtilen modelde boyanın nasıl döküldüğüne anlam verilemiyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *