» 
»
 

Mayıs'ın ilk haftasında burç yorumları merakla bekleniyor

2 Mayıs 8 Mayıs haftasında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu haftalık burç yorumları neler, bu hafta yıldızlar neler söylüyor bakalım. Haftalık burç yorumları her hafta haberimizde sizlerle...

Koç burcu için oldukça tutarsız bir hafta diyebileceğimiz 2 mayıs – 8 mayıs haftası burç yorumunda özellikle dikkat çeken nokta duygusallığın ön planda olması olacak. Duygularının etkisiyle hareket eden Koç burcu bu hafta yeni başlangıçlar yapabilir, yeni atılımlar gerçekleştirebilir. Aşk hayatında da kendine güven söz konusu.

Boğa burcu haftalık burç yorumuna baktığımızda durgunluk dikkati çekerken 2 mayıs 8 mayıs arası Boğalar işlerin kontrolünü ele almaya pek niyetli görünmüyor. Hafta sonuna doğru iyice kendini bırakan boğalar bu arada arkasında çevrilecek işlere karşı da gözlerini açmak durumundalar. Ancak yine de potansiyel olarak dikkat çekici özellikleri olan Boğalar, tüm sorunları bu sayede aşmayı başarabiliyor.

İkizler burcu 2 mayısla başlayıp 8 mayısta biten hafta boyunca kendini sorgulama, iç hesaplaşma dönemine giriyor. Geçmişten bugüne olan biten her şeyi sorgulayacak olan İkizler için bu hafta biraz da bu yüzden yorucu bir dönem olacak. Ruhsal olarak bunaltıcı olacak bu haftanın sonuna doğru her şeye rağmen bir uyanış ve aydınlanma yaşanabilir ve geçmiş hatalardan dersler çıkarılarak yeni hafta büyük bir iç huzurla karşılanabilir.

Yengeç burcu haftalık burç yorumu ise oldukça olumlu görünüyor. Haftaya büyük bir enerji ve yenilenme ile başlayacak olan Yengeçler bu hafta yeni başlangıçlar yapabilir, tüm çevresini etkileyici girişimlerde bulunabilir. Aşk hayatında da aynı pozitif tutumu gösteren yengeç burcu için bu hafta büyük bir fırsata dönüşebilir.
Aslan burcu bu hafta oldukça neşeli ve enerjik ancak kontrolü dışında gerçekleşebilecek can sıkıcı durumlara karşı da tetikte olmalı. Aslanlar bu hafta iş hayatında yaşayabileceği birkaç olumsuzluk haricinde aşk hayatında da dikkatli ve sakin olmalı. Aksi halde sorunlar işin içinden çıkılmaz hale gelebilir.

Başak burcu 2 mayıs haftasına başlarken mevsimin de etkisiyle yenilenme sürecinde ve umut dolu. Ancak her şeyi kontrol altına alamayınca strese giren Başaklar için bu hafta biraz can sıkıcı geçebilir. En iyisi biraz daha serbest hareket etmeye çalışmak. Ayrıca ikili ilişkilerde de bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Sinirlerinize hakim olmakta fayda var.

Terazi burcu haftalık burç yorumunda dikkati çeken en önemli konu yeni başlangıçlar gibi görünürken, neşesinden bir şey kaybetmeyen Teraziler için bu biraz kafa karışıklığı yaratabilir. Çekingenliği bir yana bırakın ve işleri akışına bırakın. Aksi halde bu durum sizin için oldukça altından kalkması zor bir hale dönüşebilir.

Akrep burcu 2 mayıs haftasında en büyük problemi karar verme aşamasında yaşayacak. İş konusunda bu hafta aceleci davranmaması tavsiye edilen Akrepler, aşk ve evlilik hayatında ise daha olumlu gelişmeler yaşayacak gibi görünüyor. Dışarıdan da gözle görünecek bu gelişmeler ile enerjinizde de artış olurken, maddi konularda biraz daha sabırlı davranmakta fayda var.

Yay burcu haftalık burç yorumu diğer burçlardaki gibi yine oldukça olumlu bir havada yeni haftaya başlıyor ve tüm hafta boyunca elinizde hiçbir iş kurtulmuyor diyebiliriz. Özellikle yeni girişimlerin önem kazanacağı bu haftada iyi düşünmeden karar vermemeli ve iş konusunda daha sakin davranmalısınız. Aşk hayatında ise güzel fırsatlar sizi bekliyor olabilir.

Oğlak burcu yeni haftada hat safhada dikkatli olması gerek bir sürece giriyor. Zira başlayacağı bu enerji dolu hafta içinde alınacak ani kararlar, atılacak yanlış adımlar ilerisi için oldukça can sıkıcı sonuçlar doğurabilir. Aşk hayatında ise şans Oğlaklardan yana. Mutlu bir hafta ve yeni başlangıçlar sizi bekliyor olabilir.

Kova burcu 2 mayıs 8 mayıs haftasında biraz karmaşa yaşayabilir gibi görünse de ilerisi için oldukça net düşüncelere sahip kovalar doğru kararları verecektir. Yenilenme ve umut dolu yeni haftada aşk hayatında da uzun süredir devam eden anlaşmazlıkların sona ereceği bir haftaya giren kova burcu bu hafta beklemediği bir kişiden göreceği yakınlıkla biraz şaşkınlık yaşayabilir.

Balık burcu haftalık burç yorumunda dikkat çeken en önemli konu iş hayatında ve maddiyatla ilgili olabilir. Baharın enerjisi işlerinize yansıdığında tatlı yorgunluklar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatında ise beklentilerin yüksek olacağı bir hafta balıklar için yine iş konusunda olduğu gibi yoğunluk yaratabilir. Bazı şeyleri not etmeyi deneyin ki unutulan bazı detaylar yüzünden sonra canınız sıkılmasın.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *