» 
»
 

Mayo ve bikini seçerken nelere dikkat edilmeli? İşte ipuçları...

Yaz boyunca kendilerini yansıtacak mayo ve bikinilerini seçerken kadınlar, vücut tipinin de önemli olduğunun farkında. Ancak vücut tipine göre mayo ve bikini seçimi nasıl olmalı, hangi detaylara dikkat edilmeli? İşte size ipuçları...

Vücut tiplerine göre mayo ve bikini seçmek isteyen hanımların nelere dikkat etmesi konusunda açıklamalarda bulunan Chikirina kurucuları Fulya Müftüoğu ve Janelle Berberoğlu, Milliyet'e verdikleri özel röportajda Nilüfer Pazvantoğlu'nun sorularını yanıtladı. Mayo ve bikini seçiminde vücut tipinin önemine değinen Müftüoğlu ve Berberoğlu, aynı zamanda yapılacak olan aktivitenin de bu seçimde önem arz ettiğini dile getirdi.

Peki mayo ve bikinilerinizi nasıl seçeceksiniz? Öncelikle küçük göğüslü kadınlar için üçgen bikiniler ve büstiyerler tavsiye edildiğini hatırlatalım. Bu tip bikini ya da büstiyerler ile hanımlar daha dengeli bir görünüme sahip olabilir. Eğer kalçalarınız genişse, size daha küçük kesimli modeller tavsiye ediliyor. Büyük parça bikinilerin proporsiyon algısını da büyüttüğü belirtiliyor. Mayo için ise her bedene uyum sağlayacağı yorumu dikkat çekiyor. İri göğüslü hanımlara ise mayo seçerken askı kalınlığı konusunda uyarı yapılıyor.

 

Peki yapılacak egzersize göre spor ürünleri tercih ederken nelere dikkat edilmesi gerekiyor. Bu konuda da açıklamalarda bulunan Müftüoğlu ve Berberoğlu, özellikle alınacak ürünleri uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları gerektiğini söylüyor. Spor ürünleri, teri taşıyabilen ya da önleyebilen malzemelerden üretilmiş olmalı ve ayrıca çok fonksiyonlu olmalı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *