» 
 

Megastar Tarkan baba oluyor! Eşi 2,5 aylık hamile

Geçtiğimiz aylarda çocuğunun olmasını çok istediğini dillendiren Megastar Tarkan muradına erdi. Duymayan Kalmasın adlı programda Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu’nun 2,5 aylık hamile olduğu müjdesi verildi.

Megastar Tarkan sonunda muradına eriyor. Bir çocuk sahibi olmayı çok istediğini her fırsatta dillendiren Tarkan’dan müjdeli haber geldi. Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Duymayan Kalmasın programının haberine göre, geçtiğimiz Mayıs ayında, Pınar Tevetoğlu ile 5 yıllık birlikteliğini evlilikle taçlandıran Tarkan’ın baba olmaya hazırlandığı konuşuluyor.

Kendinden 13 yaş küçük olan 44 yaşındaki Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu’nun çocuk sahibi olmak için sıklıkla Almanya’ya tedavi için gittiği öne sürüldü. Çiftin bu nedenle sık sık doğup büyüdükleri Almanya’ya seyahat ettikleri belirtiliyor.

“ÇOCUK SAHİBİ OLMAYI ÇOK İSTİYORUZ” DEMİŞTİ

Megastar Tarkan, daha öncesinde eşi Pınar Tevetoğlu’nun hamile olduğuna yönelik çıkan haberlere açıklık getirmişti. Tarkan, eşi Pınar’ın çıkan haberlerdeki gibi hamile olmadığının altını çizerek, eşinin kilo almasını, birlikte çok keyifli yemek yapıp yediklerine bağlamıştı. Ayrıca bir çocuklarının olmasını çok istediklerini dile getirmişti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *