» 
 

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'in aşkı Ertunç

Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar'ın kızları Yasmin Erbil kalbini O Ses Türkiye yarışmasından tanıdığımız genç şarkısı Ertunç'a kaptırdı. Yasmin Erbil kimdir? Ertunç kimdir? İşte detaylar...

Mehmet erbil ve Nergis Kumbasar'ın 1995 - 2006 seneleri arasında evli kaldıkları dönemde 2 Aralık 1995 yılında Yasmin adında bebekleri dünyaya geldi. Kısa süren evliliklerinin ardından 19 senedir ayrı olan çiftin evlilikleri bitse de dostukları halâ devam ediyor. 5 kez evlilik yapmış olan Mehmet erbil'in Sezin, Yasmin ve Ali Sadi adında 2 kızı 1 oğlu vardır.

Yasmin Erbil'in Ertunç ile tanışmaları bir ortak arkadaşları sayesinde gerçekleşmiştir. Arkadaşlıkla başlayan samimiyet daha sonra ilerlemiş ve sevgili olmuşlardır. Aşkı ile gündeme gelmek istemeyen Erbil, özellikle basının olmadığı mekanları tercih etmektedir.

Son zamanlarda instagram hesabında yaptığı markaların reklam paylaşımları ile parasını kazanan ve özel davetlerde boy gösteren Yasmin, sevgilisinin reklamını da yine sosyal medya hesabı üzerinden yapmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *