» 
 

Merakla beklenen Game of Thrones 7. sezon ne zaman başlayacak?

Dünyaca ünlü, sevilen dizi Game of Thrones'un 6. sezonu tüm dünyayı kasıp kavururken dizinin yeni sezonunun yayın tarihi ise merak konusu oldu. Büyük izleyici kitlesine sahip olan dizinin yeni sezonunda bizi neler bekliyor olacak? İşte detaylar...

Türkiye’de en çok izlenen yabancı diziler arasında yerini alan Game of Thrones geçtiğimiz aylarda yayınlanan 6. Sezonu ile izleyenlerin nefeslerini kesti. Yayınlandığı ilk günden beri dikkatleri üstüne çeken dizinin 7. Sezonunun ne zaman başlayacağı ile ilgili meraklı bekleyiş devam ediyor.

Önceki sezonu ile dizi severleri yeterince tatmin etmeyi başaran Game of Thrones ekranlara yavaş yavaş veda ediyor. Dizinin yayınlanacak yeni sezonundan sonraki sezonun final olduğu hakkında bazı iddialar ortaya atıldı.

İddiaların ardın gözlerin çevrildiği dizi yapımcıları olan D.B. Weiss ve David Beniof kesin bir açıklamada bulunarak dizinin finali için 15 bölüm kaldığını belirtti. Dizinin sıkı takipçilerini üzen haber, geçtiğimiz zamanlarda dizinin yayıncı kanalı olan HBO’nun resmi açıklamaları ile doğrulandı. Açıklamalara göre dizi Temmuz ayında yayınlanacak. Normalde sezon başı 10 bölümden oluşan dizinin son sezonunun ise 7 bölüm süreceği belirtildi.

Akıllarda yer edinen dizi Game of Thrones’in meşhur sözü dizi yapımcısının yaptığı basın açıklamasında “Kış çoktan geldi.” Yani “Now that winter has arrived” değişti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *