» 
»
 

Mersin’de bir parkta yanmış erkek cesedi bulundu

Mersin’in Mezitli ilçesindeki bir parkta vatandaşlar tarafından bulunarak ihbar edilen erkek cesedinin ısınmak için yaktığı ateşe düşmesi sonucu hayatını kaybettiği düşünülüyor.

Alınan bilgilere göre canmış erkek cesedi Mersin Merkeze bağlı Mezitli ilçesinde bulunan Viranşehir Mahallesi’ndeki Solipompeipolis parkında bulundu. İddialara göre parka hayvanları beslemek için gelen bir kişi yerde yanmış bir erkek cesedi ile karşılaştı.

Durumu polis ekiplerine bildiren vatandaşın ihbarı üzerine bölgeye ekipler sevk edildi. Ekipler cesedin bulunduğu alanı güvelik şeridi ile çevirdikten sonra ceset üzerinde inceleme yaptı. Şahsın üzerinden çıkan kimlikten edinilen bilgiye göre Muzaffer Üstbaş adlı kişi olduğu belirlendi.

Sokakta kalan şahsın ısınmak amacıyla bir tenekede ateş yaktığı, bu sırada kazara pardösüsünü tutuşturarak kendini yaktığı ihtimali üzerinde durulurken, kesin ölüm nedeninin otopsi sonucu belli olacağı ifade edildi. Ceset, yapılan incelemenin ardından otopsi için hastane morguna kaldırıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *