» 
»
 

Mersin'de cinnet geçiren adam ailesini katletti

Borçları yüzünden bunalıma girerek cinnet geçiren Mersin'de yaşayan Murat Bayram, iki küçük çocuğunu ve eşini öldürdükten tabancayı bu kez de kendi kafasına dayayarak intihar etti.

Mersin iline bağlı Erdemli ilçesi yaşanan üzücü olayda turizm işiyle ilgilenenen baba Murat Bayram, iddiaya göre işindeki sıkıntılar yüzünden bunalıma girdi. Bayram olay günü evde eşi ile tartışmaya başladı. Tartışmanın hararetlenmesininde etkisi ile cinnet geçiren Bayram karısı Sultan, 6 yaşındaki ana okuluna giden oğlu Mehmet Ali ve henüz 3 yaşına basmamış olan kızı Zeynep Bayram'ı vurarak öldürdü. İşlediği cinayetlerin ardından silahı başına dayayan Bayram tetiği çekerek intihar etti. Evden gelen gürültü ve silah sesleri üzerine komşular polise ihbarda bulundu. Bölgeye sevk edilen polis ve sağlık ekipleri olayın yaşandığı evin kapısını kırarak içeriye girdi. Eve girdiklerinde karşılan manzara kan dondurucuydu. Sağlık ekiplerinin ilk incelemeri sonrasında Murat Bayram, eşi Sultan Bayram ve çocukları Mehmet Ali ve Zeynep Bayram’ın öldüğü tespit edildi.

Haberi alan ailenin yakınları korkunç manzara karşısında sinir krizi geçirdi. Yaşananlara tepki veren bir akraba borç nedeni ile çocuklar öldürülür mü diyerek isyan etti. Olay mahalinde savcı tarafından yapılan incelemelerin tamamlanmasının ardından cansız bedenler otopsi yapılmak üzere Erdemli Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *