» 
»
 

Mersin'de sel felaketinde hayatını kaybeden çift gözyaşları ile uğurlandı

Mersin'deki sel felaketinde otomobilleri ile düştükleri dereden cansız bedenleri çıkarılan Serkan ile Fatma Genç çiftçi, son yolculuklarına gözyaşları ile uğurlandı. Çiftin araçta bulunan 4 yaşındaki kızları ve bir yakınlarının da arama çalışmaları devam ediyor.

Mersin'deki sel felaketinde otomobilleri ile düştükleri derece cesetleri bulunan Serkan ve Fatma Genç çifti, gözyaşları içinde son yolculuklarına uğurlandı. Feci olay sırasında araçta bulunan çiftin 4 yaşındaki kızları ile bir yakınlarının arama çalışmaları sürerken, çiftin yakınları cenaze boyunca ağıtlar yaktı.

28 Aralık tarihinde Mersin'de gece saatlerinde başlayan şiddetli yağmur, sel felaketine yol açmıuştı. Selde Fatma ve Serkan Genç çifti, kızları 4 yaşındaki Miray ile yakınları 25 yaşındaki Sultan Uncu'nun da içerisinde yer aldığı otomobil, Yalınayak Deresi'ne düşmüştü. Çiftin cansız bedenlerine ulaşılırken, 4 yaşındaki Miray ile yakınları Sultan Uncu'ya ulaşılamamıştı. Çiftin, kızlarını kreşe bıraktıktan sonra işe gitmek için evden ayrıldıkları öğrenilmişti.

Arama faaliyetleri sırasında ailenin suya düştüğü otomobil, hurdaya dönmüş bir şekilde dere yatağından vinç yardımı ile çıkarılmıştı. Çiftin cenazeleri, bugün sabahın erken saatlerinde Adana Adli Tıp Morgu'ndan, Toroslar İlçesindeki Arpaçsakarlar Mahallesi'ndeki babaocağına getirildi. Çiftin yakınları, tabutları görünce gözyaşlarını tutamadı. Genç çift, yakınlarının gözyaşları arasında pek çok vatandaşın da katıldığı cenaze namazının ardından defnedildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *