» 
»
 

Mersin’de şüpheli ölüm! Sulama havuzunda ceset bulundu

Mersin'de bir sulama havuzunda arkadaşları tarafından bulunan şahsın cesedi, itfaiye ekiplerince havuzdan çıkarılarak morga kaldırıldı.

Alınan bilgilere göre, Mersin merkeze bağlı Bozön Mahallesi'nde ikamet eden Kemal Tunç'un arkadaşları, Tunç'un evine ziyaretine gittiler. Bir süre seslendikten sonra arkadaşlarını Tunç'u hayatını sürdürdüğü barakada olmadığını fark eden arkadaşları, daha sonra da telefonla arayarak kendisine ulaşmaya çalıştı.

Aradıkları telefonunun sesinin barakanın yanında bulunan tarımsal sulama havuzunun yanından geldiğini fark eden Tunç’un arkadaşları montunun da orada olduğunu fark etti. Bir süre çevreye bakınan kişiler sulama havuzunda hareketsiz bir kişinin olduğunu fark edince durumu ekiplere haber verdi.

Öncelikle havuzdaki su Mersin Büyükşehir Belediyesi itfaiyesinin de yardımı ile boşaltıldı. Sonra Tunç'a ait olduğu anlaşılan cansız beden halatlar yardımıyla havuzdan çıkardı. Tunc'un cansız bedeni olay yeri inceleme ekiplerinin işlemlerini tamamlamasının ardından adli tıp morguna kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *