» 
»
 

Mersin’deki sel felaketinde hayatlarını kaybeden çiftin aracına ulaşıldı

Geçtiğimiz günlerde Mersin'de yaşanan sel felaketinde kaybolduktan sonra cesetleri bulunan çiftin otomobiline ulaşıldı. Hurdaya dönen otomobilde, çiftin 3 yaşındaki kızları ile araçta olduğu düşünülen diğer yakınına rastlanılamadı.

Mersin kent merkezinde etkili olan aşırı yağış nedeni ile merkez Toroslar ilçesinde bulunan Yalınayak deresi üzerindeki bir köprüden geçerken sele kapılıp dereye düştüğü düşünülen araç suların çekilmesi ile gün yüzüne çıktı.

Yaşanan felaket sonrasında Mersin Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, Toroslar Belediyesi, AFAD ve polis ekiplerince başlatılan arama çalışmaları esnasında, dere yatağı içerisinde çamurun altında kalarak hurdaya dönmüş halde bulunan araç, ekipler tarafından bölgeye getirtilen vinç yardımıyla bir parka çekildi. Cesetleri bulunan Serkan ve Fatma Genç çiftinin aynı araçta bulunduğu düşünülen 3 yaşındaki kızı Miray ile yakınları Sultan Uncu'ya rastlanılamadı.

Mersin'de etkili olan yağışın beraberinde getirdiği sel nedeniyle Serkan ve Fatma Genç çifti ile kızları Miray ve yakınları Sultan Uncu'nun içerisinde bulunduğu otomobil, Yalınayak deresine düşmüş, çiftin cesetleri aynı gün dere yatağında bulunurken, kızları ve yakınları bulunamamıştı.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *