» 
 

Merve Boluğur üzüntüden bir deri bir kemik kaldı!

Şarkıcı Murat Boz'la evliliklerini sonlandıran güzel oyuncu Merve Boluğur'un aşırı zayıf halleri dikkat çekiyor. Evlendiğinde 51 kilo olan Boluğur, 3 ayda 8 kilo vererek 43 kiloya düştü. Peki, Merve Boluğur neden zayıflıyor?

Popçu Murat Dalkılıç ile büyük bir aşkla 2015 yılında dünya evine giren 30 yaşındaki güzel oyuncu Merve Boluğur, Dalkılıç ile yollarını ayırmıştı. Murat Dalkılıç ile tek celsede boşanan Merve Boluğur, ayrılmanın ardından mutluluk pozları verse de giderek zayıflaması gözden kaçmadı. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapan Merve Boluğur'un aşırı zayıflığı ise içinde fırtınalar koptuğuna yorumlandı.

Aşırı zayıfığı ile dikkatleri üzerine çeken Merve Boluğur'un evlendiğinde 51 kilo olduğu, son 3 ayda 8 kilo birden vererek 43 kiloya düştüğü öğrenildi. Yakın dostlarının ve ailesinin yanından ayırmadığı Boluğur'un daha az uyku uyuduğu ve daha az yemek yediği için bir anda zayıfladığı iddia ediliyor.

Arkadaşlarının ve sevenlerinin sağlığından endişe duyduğunu gören Merve Boluğur, yaptığı açıklamada, sağlığı ile ilgili herhangi bir problem olmadığını, bünyesinin kilo vermeye elverişli olduğunu ve biraz üzüntüyle biraz kilo verdiğini belirtti. Yakında kilo almak için özel bir diyete başlayacağını vurguayan Boluğur, özel hoca eşliğinde düzenli olarak spor yapacağını dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *