» 
 

Meryem 10. bölümde sular durulmuyor! Meryem intihar mı edecek?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem 10. yeni bölümünde Meryem, gerçekleri yazdığı mektubu Sevinç'in mezarına bırakıyor. Meryem 10. bölümde gerçekler ortaya çıkıyor mu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan, kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Meryem dizisi bu akşam 10. yeni bölümü ile izleyisiyle buluşmayı bekliyor. Meryem 10. bölümde, Meryem gerçekleri yazdığı mektubu Sevinç'in mezarına bırakıyor.

Oktay, Meryem'in babası Arif'i öldürmek için harekete geçiyor. Meryem, babasının cansız bedenini havuzun içerisinde haeketsiz görünce büyük bir yıkım yaşıyor. Her olayın sonrasında kendini suçlu hisseden Meryem, intihar mı edecek?

MERYEM YENİ BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR

Oktay ve Savaş, Arif'in konuştuğunu öğrenir öğrenmez ne söylediğini bilmek için kliniğe doğru giderler. Meryem'de o sırada kliniğe gitmiş ve babasına ulaşmak üzeredir. Kendisini ve Güçlü'yü yaralayan kişinin Ertan olduğundan şüphelenen Burcu, Güçlü ile birlikte Ertan'ın peşine düşer. Savaş ise Arif'in konuştuğu haberini verdikten sonra ortadan bir anda kaybolan hemşireye ne olduğunu öğrenmeye çalışır.

Etrafındaki sevdiklerinin kendisi yüzünden zarar gördüğünü düşünen Meryem, kaza gecesi ile ilgili gerçekleri yazdığı bir mektubu Sevinç'in mezarına bırakır. Yeni kararlar alan Meryem, sorunlarla savaşacak mı? Yoksa intihar mı edecek? Sorular bu akşam Meryem dizisi yeni bölümünde yanıt bulacak. Meryem 10. yeni bölüm bu akşam 20.00'da Kanal D ekranlarında...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *