» 
 

Meryem Uzerli’den tepki çeken dans videosu

Meryem Uzerli önceki gün yeni bir dans performansının bulunduğu videoyu instagram hesabından paylaştığı videoya takipçileri tepki gösterdi. Uzerli'nin, siyah tayt ve badi giyip dans ettiği videosu 100 binden fazla görüntülenme yakaladı.

İlk olarak 2011 yılında bir dönemin en sevilen dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl ile izleyicilerin beğenisini kazanan Meryem Uzerli, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında. Şu sıralar yeni sinema projesiyle ilgilenen güzel oyuncu, dans performansının bulunduğu videoyu Instagram hesabından paylaştı. Ancak hiç beklemediği tepkiler aldı.

 

Meryem Uzerli'nin paylaştığı dans videosuna takipçilerinden büyük tepki çekti. İşte o tepkiler bazıları:

-İnsanlık öldü. Çocuklar öldü. Kadınlar öldü. Erkekler öldü. Hepsi islam müslüman düşmanları tarafından öldürüldü. Yerelalti zenginlikleri yüzünden öldürüldü. Kadınlar kirletildi. Kirletilmemek icin çaresizlikten intihar etti. Erkekler kurşuna dizildi. Çocuklar yakıldı. Halep öldü!! Müslümanlar izledi, dünya izledi. Kimisi dua etti, ağladı, zulmü duyurdu, kimisi kendi ülkeme bakarım diyebilecek kadar düştü hainleşti insanlıktan çıktı. Duyan kulaklarını kapattı, gören gözlerini yumdu. Konuşan ağzını hiç onlar için açmadı. Oysa ki ölüm vardı!!! Neresiniz ey ünlüler zulmü duyurun ! Neresiniz ey insanlıktan çıkmış insanlar! Müslüman ölüyor demiyorum insan ölüyor insan !!!!! Sadece Türkiye yok diğer ülkeler neredesiniz hepinizmi sattınız insanlığı? Hepiniz mi adi oldunuz! Hepiniz mi zalim oldunuz!

-Sayın Meryem Uzerli Türkiye ile ilgili karanlik günler yaşanırken biraz daha saygı lütfen.

-Sizin orda yas yokmu azıcık şehitlerimize saygın olsun yani Türkiye cumhuriyetine. Yazıklar olsun...

-Halep ölüyor ve İstanbulda 44 şehit hala oynuyorsun.

 

Tüm bu tepkilere karşı Meryem Uzerli'nin yanında olanlar da var. Meryem Uzerli'nin bir takipçisi ‘Siyah gün diye yazmış kadın, sanatta illa güzel şeyler değil üzüntüler de ifade edilir’ yazarak desteğini belli etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *