» 
»
 

Meteoroloji'den havalar ısınıyor uyarısı! Bugün hava nasıl olacak?

Yapılan son değerlendirmelere göre, yağışlı havalar etkisini kaybediyor. Yurt geneli açık ve az bulutlu olacak. Ege, Marmara, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz ve İç Anadolu'nun batı bölgeleri parçalı bulutlu olması bekleniyor iken hava sıcaklıklarının ise 2 le 6 derece artması bekleniyor. Bugün hava durumu ise detaylarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan hava tahmin raporlarına göre, yurt genelinde yağışlar bir süre bekleniyor. Hava sıcaklıkları yurt genelinde 2 ile 6 derece artarak, mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği bekleniyor. Yurt geneli az bulutlu ve açık olacak iken zamanla Ege, Batı Akdeniz, Marmara, Batı Karadeniz, İç Anadolu'nun batı kesimleri ile Batı Karadeniz'de yer yer parçalı bulutlu olması tahmin ediliyor. Rüzgar, genel olarak kuzey yönlerinden hafif ve orta kuvvette esecek. Bugün hava durumu ise illere göre şöyle, Ankara 26 derece az bulutlu ve açık olacak. İstanbul 26 derece az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu olacak.

Bursa 28 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor. İzmir 30 derece az bulutlu ve açık zamanla yer yer parçalı bulutlu olacak. Adana 34 derece az bulutlu ve açık olacak. Samsun 26 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor. Antalya 30 derece az bulutlu ve açık, zamanla ara ara parçalı bulutlu olacak. Trabzon 25 derece az bulutlu ve açık olacak. Samsun 26 derece az bulutlu ve açık, Trabzon 25 derece az bulutlu ve açık, Erzurum 20 derece az bulutlu ve açık, Diyarbakır 30 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *