» 
»
 

Meteoroloji'den uyarı! Havalar ısınıyor

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzeybatı kesimleri parçalı ve yer yer çok bulutlu, yarın ise sabah saatlerinden itibaren İstanbul, Tekirdağ çevreleri ile Edirne'nin güney kesimlerinin sağanak yağışlı olması bekleniyor. 3 Kasım hava durumu ise detaylarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, yarın sabah saatlerinden itibaren Tekirdağ ve İstanbul çevreleri ve Edirne'nin güney kesimlerinde sağnak yağış bekleniyor. Diğer kesimlerin ise az bulutlu ve açık geçmesi tahmin ediliyor. Bugün ise yurdun kuzeybatı kesimleri parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak. Sabah saatlerinde Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, İç Ege, İç Anadolu ve Doğu Anadolu'da yer yer pus ve sis olması, Doğu Anadolu ile İç Anadolu'nun doğu kesimlerinde don olayı ve buzlanma yaşanması bekleniyor. Hava sıcaklıklarının ise ülke genelinde artacak.

3 Kasım hava durumu illere göre ise şöyle, Ankara 15 derece parçalı ve az bulutlu, İstanbul 21 derece parçalı ve yer yer çok bulutlu, yarın ise sabah saatlerinden itibaren sağank yağışlı olacak.

İzmir 19 derece az bulutlu, zamanla parçalı ve yer yer çok bulutlu, Adana 24 derece az bulutlu ve açık, Samsun 20 derece parçalı ve az bulutlu, Samsun 20 derece parçalı ve çok bulutlu, Trabzon 18 derece parçalı ve az bulutlu, Erzurum 5 derece parçalı ve çok bulutlu, Diyarbakır 16 derece parçalı ve az bulutlu olması bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *