» 
 

Mezdeke Aynur cinayetinde son dakika gelişmesi

Mezdeke grubu dansçılarından Aynur Kanbur’un cinayet soruşturmasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Başarılı dansçının katil zanlısının, kızının arkadaş çevresinden biri olduğu tespit edildi.

Bir yıl önce İstanbul Şişli’de bulunan evinde dışarıya çöp atmak için çıktığı esnada öldürülen Aynur Kambur’un cinayet davası ile ilgili başlatılan soruşturma kapsamında yeni bilgilere ulaşıldı. İncelenen kamera görüntülerinde katil zanlısının Mecidiyeköy’deki metrobüs durağından geldiği cinayetin ardından Beşiktaş’taki otobüs duraklarına doğru yürüdüğü ve kayıplara karıştığı belirlendi.

Soruşturmada güvenlik kamerasından elde edilen görüntüler ile katil zanlısının eşkâline uyan bir şüpheli aranmaya başladı. Bir süre sonra elde edilen verilerden eşgalin Aynur Kanbur’un kızı Dilara Güngör’ün çevresinden bir kişi olduğu belirlendi.

Cinayetten sonra Dilara Güngör’e “Başın sağ olsun” mesajı atan şüpheli, gözaltına alındı. Cinayetle bağlantısının olmadığını iddia eden, maddi delil bulunamadığı için ifadesinin ardından serbest bırakılan şüphelinin kimliğine ilişkin herhangi bir bilgi verilmedi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *