» 
»
 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: Bu bir cinnet halidir

MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye saldıranları eleştiren Yalçın, "Bunların gözleri kör, kulakları sağır, beyinleri uyuşmuştur" dedi.

Yazılı bir açıklama yapan MHP  Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, milletin 15 Temmuz karşısındaki direnişinin FETÖ'nün hesaplarını bozduğunu belirterek, alınan tedbirler sayesinden şebekenin dağıtıldığını ifade etti. Vatansever kisvesine bürünen bölücülerin medyadaki bazı çevrelerinde eklenmesi ile şer işbirliğinin ortaya çıktığını kaydeden Yalçın, referandum sonrasında bu şer odaklarının ihanet çabalarını sürdürme şanslarının kalmayacağını vurgulayarak, bunun için referandumu sabote etmek üzere son kurşunlarına varıncaya kadar gayrete geldiklerini ifade etti.

15 Temmuz itibariyle MHP'nin siyasetin baş aktörü olarak ülkeyi parçalanmaya götüren süreci tersine çevirdiğini dile getiren Yalçın," MHP'yi hedefine koyan çevrelerse papaz tesbihindeki dua boncukları gibi yan yana dizilmişlerdir. Bunlar sadece MHP'ye saldırmakla yetinmemekte, hep bir ağızdan oyunu bozan Bahçeli'nin siyasetten silinmesi için yakarmaktadır" ifadelerini kullandı.

"MHP KALESİNİ DÜŞÜREMEYECEKLER"

MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye aylarca aç kalmış sırtlanlar gibi saldırıldığını ifade eden Yalçın, bunun sadece açlıkla izah edilemeyeceğini, bunun bir cinnet hali olduğunu ifade ederek "Bunların gözleri kör, kulakları sağır olmuş, beyinleri uyuşmuştur." değerlendirmesini yaptı. MHP düşmanlığını cinnet boyutlarına getirenlerin bunu boşuna yapmadıklarını belirten Yalçın, milletin nihai kararı vermesine giden yolu MHP'nin açtığını da söyledi. Millet iradesinin tecellisinden korkanların MHP'ye hücumlarının arttığı yönünde değerlendirmede bulunan Yalçın, hiçbir hain saldırının MHP kervanını yolundan döndüremeyeceğini belirterek işbirlikçi, beşinci kol hizmetkarlar ve bilimum taşeronların MHP kalesini düşüremeyeceğini vurguladı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *