Microsoft Lumia 950 XL alana 550 dolarlık siyah versiyon bedava!

Akıllı telefon dünyasında rekabet hat safhalara ulaşmışken, Microsoft, müthiş bir kampanya başlattı. Bugün başlayan ve 1 Mayıs'ta bitecek olan Microsoft'un bir Lumia alana bir Lumia bedava verdiği kampanyanın detayları haberimizde.

ABD ve Kanada’da yaşayanlar için Microsoft’un Lumia kampanyası herkeste şaşkınlık yarattı. Firmanın müşterilerine sunduğu avantajlı teklife göre eğer bir Lumia 950 XL alırsanız Lumia 950 siyah sürümü size bedavaya geliyor. Bu da 590 dolar civarında bir indirime tekabül ediyor. ABD ve Kanada’da yaşayanlara özel olarak yapılan bu kampanya bugün itibariyle başladı.

Microsoft’un bir Lumia alana siyah Lumia 950 bedava kampanyasında bedava verilen telefon hem ücretsiz hem de kontratsız olacak. Ancak bedava Lumia almak isteyenler elini biraz çabuk tutmak zorunda çünkü kampanya 1 Mayıs’ta bitecek ve bedava verilecek olan Lumia’lar stoklarla sınırlı. Bu da şu anlama geliyor. 1 Mayıs’tan önce stoklar tükenirse kampanya da sona ermiş olacak.

Akıllı telefonlar arasındaki kızışan rekabette her gün yeni bir modelin tanıtıldığı teknoloji dünyasında ses getiren kampanyalardan birisi olan Microsoft Lumia kampanyası, Windows 10 mobile tercih edenler için kaçırılmayacak bir fırsat diyebiliriz. Bedavaya alacağı ikinci Lumia ile 550 dolar kara geçmek isteyen müşteriler çoktan mağazalara akın etmeye başladı bile. ABD veya Kanada’da yaşıyorsanız bu fırsatı kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Özellikle 2015 yılı son çeyrekte Microsoft satışların yüzde 73 azaldığını duyurmuştu. 2.3 milyona düşen satış ramakları sonrası bu kampanya Microsoft'un artık alarm verdiğini gösterdiği yönünde yorumlar yapılmaya başladı. 20 Kasım 2015'te piyasaya büyük beklentilerle sürülen Lumia 950 XL alana bedava Lumia 950 verilmesi şirketin zor durumda olduğu yorumlarına yol açtı.

Microsoft Lumia Türkiye satış fiyatları XL için 2,400 lira ve bedava verilen ise 2,100 TL civarında. İşte Microsoft'un resmi sitesinde yayınladığı o kampanya:

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *